Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/25/2019 in all areas

 1. 3 points
  Wlepa już od dawna siedzi na Tolku ostatnio postanowiłem wyciąć literki z czarnego tła i wygląda to dużo lepiej. Jedno co jeszcze szpeci to te pęcherze na folii przyciemniającej tylną szybę (do poprawki w najbliższym czasie). A tu taki mały look z profilu mojej 4 miłości.
 2. 2 points
 3. 1 point
 4. 1 point
  Tak wyglądał projekt wlepki reklamowej na szybę seata. a tak wygląda po precyzyjnym cięciu przez Łysego wyciął bym jeszcze to czarne tło ale potem będę miał literki osobno i będzie problem z precyzyjnym przyklejeniem.
 5. 1 point
  Pewnie już dawno zauważyliście że jest z nami użytkownik "NEWS" który zajmuje się pobieraniem nowości/aktualizacji z platformy STEAM. Dziś dołączył do niego młodszy brat "Oxide" który zajmie się podobnymi sprawami. Obydwa BOTY chciały by się wam przedstawić, dlatego odsyłam do "O mnie" NEWS - https://polski-gaming.pl/index.php?/profile/25-news/&tab=field_core_pfield_1 Oxide - https://polski-gaming.pl/index.php?/profile/124-oxide/&tab=field_core_pfield_1 Niektórym osobą mogą przeszkadzać informacje zamieszczane przez braci, ja widzę w tym duży plus mianowicie w jednym miejscu mam zawarte wszystkie informacje odnośnie aktualizacji HURTWORLD/CSGO/OXIDE etc. W ten sposób ewentualny czas reakcji na modyfikacje serwerów jest skrócony do minimum. Myślę że się ze mną zgodzicie. Życzę miło spędzonej majówki.

Darmowy VIP serwer HURTWORLD

Zgarnij darmowy VIP na serwerze HURTWORLD X5 

Otrzymasz dostęp do /KIT VIP oraz /ROLL VIP

 

VIP Counter-Strike Global Offensive

Zapraszamy serdecznie do skorzystania ze sklepu Counter-Strike Global offensive na naszych serwerach w ofercie posiadamy:

VIP serwera.

Rezerwacja nicku.

Rezerwacja slotu.

×
×
 • Create New...