Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Dreik

Podanie Admin/Opiekun

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Sevral
Staż : 2 miesiące 
Ile dziennie grasz na serwerze: od 10 do 16 h 
Gdzie miałeś/aś admina: Nie miałem
Gdzie masz admina: nie mam
Dlaczego właśnie ja: na serwie nie ma żadnego admina w sumie nie ma nikogo z administracji,  a jak jest to od święta . . . nie mówię że regulamin jest łamany nagminnie czy coś ale  . . . 1 gracze często pytają o kogoś z administracji ( odsyłani są na forum ) 2. przydał by sie ktoś kto mógł by ewentualnie zrobić wipe lub inny porządek, odpowiadając na niezadane pytanie nie nie wiem jakie opcje ma admin na Hurt , obecnie na serwerowni cs 1.6 pełnie funkcje admina, moderatora, ubteam, opiekuna i administratora sieci wiec coś tam wiem, a myślę że i w hurt nie było by problemu żeby się nauczył tak że czekam na decyzje. Pozdrawiam 
Kontakt: Steam, PW 

p.s nie widziałem nigdzie wzoru wiec dałem taki o 

Edited by Dreik
  • Like 1

Sorry za tak długą odpowiedz na zgłoszenie/aplikacje. Wydaje mi się przyda się osoba do zarządzania serwerem i moja opinia na temat twojego podania, NA TAK 

Musze jeszcze tylko ogarnąć listę przywilejów które otrzyma admin/opiekun, nie chciałbym aby admin grający na serwerze miał dostęp do dodawania przedmiotów.

Tak jak wspomniałem wcześniej jestem ZA, tylko daj mi chwilę.

Tym bardziej że uruchomiłem serwer na testowym sprzęcie.

@Lyskacz po 20.05 myślę że  mogę zacząć adminowanie, bo obecnie pomagam małżonce w eventach na jej grze a może mi to zając nawet 26 dni ( ale obstawiam że skończę to wcześniej ) zablokuj adminowi przewagę nad graczami czyli np automatyczne ładowanie totemów itp i tak pewnie będą płacze że ktoś dostaje po d bo admin "gra" , niby powinienem do tego założyć nowy temat ale może przemyślał byś trochę inną formę vipa oraz roll dla graczy ?? czyli nie ilość a ciąg na innych serwerowniach tak funkcjonuje i działa czyli jak ktoś ma vip to ma dwa losowania powiedzmy co 30-60 min  roll i vip roll jak ktoś ma evip to ma 3 itd . . .  po za tym nie wiem czy jest sens tak wrzucać hajs w serwer z ( jak na razie ) małą frekwencją . . . nie lepiej zrobić 30-40 miejsc a za resztę jakąś reklamę ?? jak będe miał chwilę to może z kumplami zrobimy jakiś filmik reklamujący sieć ale nie wiem czy nie lepiej z tym poczekać aż uruchomisz CS GO, z tego już kilka filmików robiłem a można by to fajnie połączyć z Hurtem . . . .

• Like 1

@Dreik nie ma problemu co do daty twojego startu.

STANDARD VIP (FREE)

1x /kit VIP  (tylko raz) 
10x /roll VIP
 (co 60min możesz wykonać rolla)

SUPER VIP
1x /kit SVIP 
20x /roll SVIP 
(co 60min możesz wykonać rolla)

EKSKLUSIVE VIP
2x /kit EVIP 
30x /roll EVIP (co 60min możesz wykonać rolla)

Wydaje mi się że jest ok tak jak wspominałeś powyżej, jeśli się mylę wytłumacz mi to łopatologicznie. Jeśli chodzi o ilość slotów na serwerze to mogę zmniejszyć a nawet zwiększyć i nie wpłynie to na koszt usługi(serwer uruchomiony na małym dedyku Intel i3 2x3.6 GHz/8 GB RAM/2x240 GB SSD).

Serwer csgo będzie w piątek.

Dzięki za zaangażowanie.

czaje myślałem że hosta masz z pukawki  itp, 

co do vip to np na innej serwerowni na której grałem ( mają ciągle po  30 osób ) zrobili dość opłacalnego vipa dla graczy i myślę że dla samej serwerowni  otóż vip nie opiewa na ilość Rollów tylko na pewien okres czyli np przez miesiąc możesz używać komendy  /roll vip co 60 min za określoną kwotę, w przypadku zwykłych graczy działa komenda /roll fart z ograniczeniem czasowym  co 60 min , na pewno takie coś zachęci graczy do gry 

No tak, może to będzie lepsze rozwiązanie z roll VIP w najbliższym czasie to przerobię, prawdopodobnie jutro po pracy :)

• Like 1